Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.
Overseers Guardian

Sprievodca Fallout 4: Zbohatnite, užívajte si a vyhoďte všetko do vzduchu! (bez podvádzania) 4. časť

Najrýchlejšia cesta k bohatstvu je poľnohospodárstvo.

Vytvorenie postavy ktorá môže fungovať na dobrej ekonomike
Inteligencia a Charizma bola skvelý spôsob, ako prejsť Fallout 3. Inteligencia otvárala viac dialógových možností a charizma pomohla pri teste reči. V Fallout 4, inteligencia iba zvyšuje zisky exp v boji a odomyká svoj strom talentov. Už nemá dopad na konverzáciu. Takže si neužije srandu z hrania za demenťáka. Ale Charizma stále ovplyvňuje kontrolu reči, tieto kontroly sa javia ako menej dôležité v Falloutu 4, ako tomu bolo v predchádzajúcich hrách.
Avšak, inteligencia má mnoho zaujímavých perkov, ktoré určite v hre využijete.

Po prvé, s vysokou inteligenciou, môžeš získať Science perk, ktorý funguje s perkom Gun Nut a Armorer, tie odomykajú najlepšie modifikácie pre tvoje zbrane a brnenia. Samozrejme na demontáž upgradov zo zbraní a ich následnú montáž do iných zbraní tie perky nepotrebuješ. ALE musíš počkať kým ten upgrade nájdeš a pri kupovaní od obchodníka môžeš len hádať, že čo asi tá zbraň obsahuje.

Preži pustatinu s našim Fallout 4 Návodom
Môžeš tiež ohromne zlepšiť svoje brnenie, vrátane Power Armoru.
Snáď najväčší prínos v strome inteligencie je perk Nuclear Physicist, ktorý vyžaduje inteligenciu 9 a môže zdvojnásobiť životnosť tvojich fusion cores. To umožňuje postavám s vysokou inteligenciou nosiť power Armor oveľa viac ako iné postavy, a so svojimi bonusmy u obchodníkov dramaticky zvýšiť prístup k Fusion Cores. Tak môžeš používať brnenie skoro po celý čas ak chceš.
Poznámka: Pre vstup do Vault 81 sú potrebné 3 cores, preto si 3 takmer úplne vybyté odlož.

Podobne, z perku Chemist budeš mať oveľa väčší úžitok z drog, ktorý funguje veľmi dobre s vašou schopnosťou kúpiť všetky drogy, ktoré môžeš prehltnúť.

Takže, intelektuálna a charizmatická postava má všetky nástroje a bohatstvo potrebné k fungovaniu vo svete Commonwealthu ako Tony Stark vo svojej zbroji (tiež môžete mať Hot Rod červenú), vyhadzovať do povetria všetko okolo svojho chodiaceho tanku a páliť po všetkom čo sa pohne zo svojich vytuningovaných zbraní.

VEĽA ŠŤASTIA VŠETKÝM!

Tak, takto som hral Fallout 4:
Pro objavení novej osady si priniesť suroviny potrebné na jeden generátor a rádiomaják. Pospať hodinku. Keď sa zobudíš dedinka by už mala byť rozrastená o jedného osadníka. Toho poslať po zásoby do najbližšej dedinky. Trasy, čo je s čím spojené zobrazuje mapka. To umožňuje čerpať všetke zásoby surovín zo všetkých osád okamžite.
Výstavba osád, kde môžem rýchlo zožať veľa plodín.
Body do perkov, ktoré maximalizujú moju schopnosť obchodovať.
Zbieranie predmetov, ktoré zlepšujú môj obchod: 8 časopisov Tales of a Junkyard Jerky Vendor a Bobblehead
Vymieňanie úrody za tony Fusion cores, drog, vzácnych materiálov, výkonnej munície a granátov
Špecializovanie sa na perky, ktoré my umožňujú vytuniť zbroje a zbrane.
Obliecť sa do upgradovanej Power Armor, zažiť jazdu nabombovanú Buffjetom a Psychom a nechať všetko explodovať.
Zdá sa to byť celkom efektívne. Schopnosť používať Power Armor neobmedzene robí prijateľnejšou možnosť zvýšiť obtiažnosť, a tak by som mohol nájsť viac legendary vecí.
Ale nebojte sa diskutovať o porovnateľných výhodách postavy založenej na agility a šťastí, stealth a vysoké critical. A ak poznáte spoľahlivý spôsob, ako sa dostať k množstvu hubflowers, prosím podeľte sa s ostatnými.

Šťastný lov, a dofarmenia!

Späť na 3. časť

Ak sa ti článok páčil, môžeš ma pozvať na kávu. Pomôžeš mi tak pri písaní ďalšich článkov. Ďakujem :)
Kategórie:Hry

Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Myšlienky k článku “Sprievodca Fallout 4: Zbohatnite, užívajte si a vyhoďte všetko do vzduchu! (bez podvádzania) 4. časť”

 • Vlado píše:

  Ahoj dik za navod, chcem sa opytat ako mozem pribrat viacerych partakov?

  • rgl píše:

   Hral som to davnejsie, ale myslim ze hra v zaklade povoluje len jedneho partaka. S save/load a god mode zo zaciatku a potom s custom predmetom ktory som si vlozil do hry (okuliare ktore zvysovali staty(len trochu, lebo ma nebavilo davat parochne a okuliare zakazdym ked som chcel obchodovat) jetpack, +2000 nosnost a pohlad ktory farebne rozlisoval priatelov, nepriatelov a mrtvych pocas boja) som si celkom dobre vystacil aj bez viadcerych partakov.
   Samozrejme kde je vola tam je cesta a je mozne ich mat viac. Osobne som tieto mody neskusal a nerucim za ne. Ale mody ktore som pouzival su z tych stranok.
   Unlimited Companion Framework
   Multiple Followers Overhaul – Tee Party Companions

 •