Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.
Fallout 4 Bobbleheads

Fallout 4: Lokality všetkých Bobblehead.ov

Lokality všetkých Bobblehead.ov

Bobblehead.y sú figúrky, z ktorých každá Vám pridá určitú vlastnosť v hre Fallout 4. Prinášame Vám kompletný zoznam všetkých Bobblehead.ov a ich lokalít.

SPECIAL

Strength – +1 Sila – Mass Fusion Building

Perception – +1 Vnímanie – Museum of Freedom

Endurance – +1 Odolnosť – Posiedon Energy – Ak dokážete otvárať Master zámky alebo máte Cait so sebou vojdite cez strechu. Ak nie, tak cez výpust pri vode.

Charisma – +1 Charizma – Parsons State Insane Asylum – Potrebujete minimálne 10 level, zabite pár strážcov okolo Asyla, potom sa porozprávajte s Edwardom Deeganom. Objavuje sa na 4 rôznych miestach: Colonial Taphouse a Dugout Inn v Diamond City, Third Rail v Goodneighbor, a v Bunker Hills. Po rozhovore s ním začnete quest „Special Delivery“. Po ňom dostanete za úlohu „Emogene Takes A Lover“. A to spustí „The Secret Of Cabot House“, a tak dostanete prístup do Asyla. Ale na internete kolujú informácie o tom, že ak objavíte Asylum predtým ako sa porozprávate s Edwardom, nebudete môcť vstúpiť neskôr do Asyla.

Intelligence – +1 Intelligencia – Boston Public Library

Agility – +1 „Hbitost“ – Wreck of the FMS Northern Star

Luck – +1 Šťastie – Spectacle Island

Vlastnosti

Small Guns – +25% Critical Damage so strelnými zbraňami – Gunners Plaza – potrebujete zobrať Loot Recording Room key od Rydera vo vnútri.

Big Guns – +25% Critical Damage s ťažkými zbraňami – Vault 95

Energy Weapons – +25% Critical Damage s energetickými zbraňami – Fort Hagen

Unarmed – +25% Critical Damage pri útokoch bez zbrane – Atom Cats Garage

Melee – +25% Critical Damage so zbraňami na boj z blízka – Trinity Towers

Explosive – +15% Damage k výbušninám – Saugus Ironworks

Medicine – Stimpaky liečia o 10% viac života – Secret Vault 81 – Potrebujete 3 Fusion Cores alebo mať vysokú charizmu. Fusion Cores môžu byť aj TAKMER úplne vybité. Tie čo si chcete nechať dajte Vášmu spoločníkovi. Aj Žerik (Dogmeat) dokáže nosiť veci. Bug spôsobuje, že nedostanete quest, ak predtým splníte ten s hľadaním mačky. Mačku môžete nájsť až potom ako dostanete ten so Secret Vault 81. Do vnútra Secret Vault choďťe bez spoločníka, hru ukladajte často a hlavne sa nedajte kusnúť žiadnym Moleratom. Ináč dostanete Molerat Disease, čo spôsobuje permanentne -10 MAX HP. Molerat Disease dostanete aj keď bude pokusaný spoločník. Jediný liek Vám dá Curie ale ten budete potrebovať pre splnenie Questu.

Sneak – Je o 10% ťažšie Vás odhaliť pri „plížení“ – Dunwich Borers

Lock Picking – Otváranie zámkov je ľahšie – Pickman Gallery

Repair – Fusion Cores vydržia o 10% dlhšie – Corvega Assembly Plant

Science – +1 pokus pri hackovaní terminálov – Malden Middle School /  Vault 75 – Potrebujete Loot Access Card od Gunner Commander vo vnútri vaultu

Barter – Ceny u obchodníkov o 5% lepšie – Longneck Lukowski’s Cannery

Speech – Obchodníci majú o 100 zátok viac – Park Street Station / Vault 114 – Počas alebo po dokončení questu „Unlikely Valentine“, začína v Diamond City.

Ak by ste predsa len niečo spravili zle, nezúfajte, medzi konzolovými príkazmy určite nájdete nejaké, s ktorými Bobblehead dostanete.

 

Sprievodca Fallout 4: Zbohatnite užívajte si a vyhoďte všetko do vzduchu bez podvádzania

Ak sa ti článok páčil, môžeš ma pozvať na kávu. Pomôžeš mi tak pri písaní ďalšich článkov. Ďakujem :)
Kategórie:Hry

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.